Kasper Asgreen, Tim Declercq en Yves Lampaert komen aan de start van onze eerste koers in oktober.

Enkele dagen na het Circuit Franco-Belge komt onze ploeg aan het vertrek van de Famenne Ardenne Classic, onze eerste koers in oktober. Na een aanloop van 116 kilometer volgt een lokale ronde van 24 kilometer die driemaal moet worden afgelegd. In die ronde wachten vier beklimmingen: Waha, Côte de Roy, Marloie en Avenue Toison d’Or.

Florian Sénéchal komt zondag aan het vertrek na zijn vijfde plek enkele dagen geleden. Hij krijgt gezelschap van zijn Soudal Quick-Step ploegmaats Kasper Asgreen, Rémi Cavagna, Tim Declercq, Yves Lampaert, Casper Pedersen en Stan Van Tricht.

“Koersen in de Ardennen is nooit eenvoudig. We verwachten een zware koers met een lastige lokale ronde. Onze ploeg is echter sterk en kan op een bepaald moment de forcing voeren. We gaan zien hoe de koers verloopt en alles geven”, aldus sportdirecteur Tom Steels.

 

Photo credit: ©Luc Claessen / Getty Images

Onze wolven