De 27-jarige Belg is vastberaden om een bijdrage te leveren aan het succes van de Wolfpack.

Ayco Bastiaens begon op zijn tiende te koersen en maakte sindsdien geleidelijk stappen op de wielerladder. Hij heeft enkele mooie resultaten geboekt en ontwikkelde zich de afgelopen jaren tot een sterke helper. Bastiaens wil de komende twee jaar graag verder groeien in deze rol binnen onze ploeg.

“Het is fantastisch om voor Soudal Quick-Step te gaan rijden volgend seizoen. Het is een van grootste en mooiste ploegen. Als Belg is het ook een eenvoudige keuze als je de kans krijgt voor het team van Patrick Lefevere te gaan rijden. Het is een kinderdroom, net zoals die van veel renners. Mijn rol wordt om de kopmannen te helpen en ik kijk er erg naar uit om dat te doen”, sprak Ayco.

“Naast het wielrennen heb ik weinig tijd om andere dingen te doen. De focus ligt echt op mijn wielerloopbaan. Het was mijn droom om van mijn passie mijn job te maken. Het is dan ook fantastisch om prof te worden en dan ook nog eens bij deze geweldige ploeg. Ik kijk er naar uit wat er de komende twee jaar gaat gebeuren.”

Soudal Quick-Step CEO Patrick Lefevere heeft er vertrouwen in dat de Belg direct zijn plek gaat vinden binnen de ploeg en laat zien waartoe hij in staat is. “Ayco heeft al wat ervaring. Samen met zijn uitstekende ondersteunende kwaliteiten wordt dit zeker een match met onze ploeg. Hij is kalm en weet exact wat zijn kwaliteiten zijn. We gaan hem helpen om nog meer in zijn rol te komen en hopelijk samen mooie dingen te bereiken in de komende twee jaar.”

 

Photo credit: ©Wout Beel

Gerelateerde items

Drie Devo Team renners maken stap naar Soudal Quick-Step

Drie Devo Team renners maken stap naar Soudal Quick-Step

11/08/2023 - Talents
Link