Onze ploeg is klaar om te beginnen met de voorbereidingen voor volgend jaar, dat we gaan starten in Australië.

De renners en staf van Soudal Quick-Step vertrekken deze week naar Spanje voor het eerste trainingskamp voor volgend seizoen - het 22e van onze ploeg - dat wordt gehouden van 11 tot 22 december. Net als de voorgaande jaren verblijft onze ploeg in het Suitopia Sol y Mar Hotel, niet ver van de spectaculaire Peñon de Ifach in Calpe.

Daar gaan de renners en de staf de basis leggen voor het nieuwe seizoen en hun schema en doelen schetsen. Het zal de enige gelegenheid zijn voor alle renners om wat tijd samen door te brengen in de aanloop naar volgend jaar, om zo een sterke groepscohesie te creëren terwijl ze werken aan een nieuwe campagne waarvan ze allemaal willen dat die opnieuw succesvol wordt.

Voor volgend jaar staan er 27 renners onder contract, inclusief  tien nieuwe renners die tijdens de transferperiode bij Soudal Quick-Step tekenden: Ayco Bastiaens, Gil Gelders, Antoine Huby, Luke Lamperti, Mikel Landa, William Junior Lecerf, Paul Magnier, Gianni Moscon, Warre Vangheluwe en Jordi Warlop.

"We kennen Calpe en het gebied eromheen al een tijdje, we zijn er de afgelopen jaren vaak geweest en iedereen in het team vindt het geweldig om daar te trainen. Het heeft geweldig weer en een aantal zeer goede routes. Al deze dingen helpen bij het creëren van een leuke sfeer en een goede omgeving voor de renners in de aanloop naar het nieuwe seizoen", aldus Soudal Quick-Step sportdirecteur Tom Steels.

 

Photo credit: ©Wout Beel