Julian Alaphilippe voert de ploeg aan in de eerste van vier afspraken in Italië.

De finish van de Coppa Bernocchi vindt plaats in Legnano. Het peloton start 186,5 kilometer eerder in Parabiago. Soudal Quick-Step komt met Julian Alaphilippe, Andrea Bagioli, Dries Devenyns, Gil Gelders, Fausto Masnada, Mauro Schmid en Pieter Serry aan het vertrek van de 104e editie. Voor Gelders – volgend jaar prof in de World Tour ploeg – is het zijn eerste optreden in onze ploeg.

“We hebben goede herinneringen aan de Coppa Bernocchi. Het is een van de laatste koers van het seizoen voor veel renners. We gaan all-in voor een goed resultaat. We hebben veel opties voor maandag en hebben vertrouwen in een goed resultaat. We zijn ook blij dat we Gil bij ons hebben. We kunnen hem zo mooi in actie zien voordat hij volgend jaar bij onze ploeg komt”, aldus sportdirecteur Davide Bramati.

Photo credit: ©Dario Belingheri / Getty Images

Onze wolven