Onze ploeg gaat een nieuwe partnership aan met het Poolse merk Danielo Sportswear. Het merk gaat de Wolfpack voorzien van regentassen, tassen voor bij de finish en koeltassen.

De ploeg en Danielo Sportswear kwamen een contract van twee jaar overeen. De renners en stafleden kunnen daardoor de mooie en functionele tassen gebruiken bij de koersen. Een regentas is een essentieel stuk in de outfit van een renner. Deze tas gaat altijd mee om de renners te voorzien van kleren in elke weersomstandigheden.

Danielo Sportswear werd in 1998 opgericht door Daniel Chadzynski in Polen. Nadat het merk de Poolse markt had veroverd trok het over de landsgrenzen Europa in. Danielo heeft al veel ervaring met diverse World Tour teams.

 

Soudal Quick-Step lead soigneur Fre Pollentier over de partnership met Danielo: “We zijn erg blij met Danielo Sportswear als officiële partner. Hun kwalitatief hoogwaardige tassen zijn een prima toevoeging aan onze uitrusting. Danielo heeft naar onze feedback geluisterd en maakte een reeks producten die voldoet aan onze eisen en wensen. De tassen voor bij de finish zijn erg nuttig. Wanneer we succes hebben en naar het podium moeten, dan is een goed georganiseerde tas een uitkomst met alle verschillende kampioenstruien en maten in onze ploeg.”

“De samenwerking met Soudal Quick-Step is een droom die uitkomt. Het is een privilege om samen te werken met de beste ploeg in de wereld. Het is ook een kans voor Danielo Sportswear om nog beter te worden. We zijn erg dankbaar voor deze kans en hopen dat onze producten kunnen voldoen aan de verwachtingen van de renners”, aldus Daniel Chadzynski, president en eigenaar van Danielo Sportswear.

 

 

Photo credit: ©Wout Beel