De CEO van Soudal Quick-Step spreekt over het succesvol verlopen seizoen 2022 en zijn verwachtingen van dit jaar.

Elk jaar brengt een nieuw begin, dus in dat opzicht is 2023 niet anders voor onze ploeg. We hebben met Soudal een nieuwe titelsponsor. Zij voegen zich bij onze andere partners, die al lange tijd verbonden zijn aan de ploeg. Alles met als doel om de ploeg aan de top te houden.

We beginnen ons 21e seizoen na een fantastisch en memorabel jaar. Het wordt lastig om dat te herhalen. We wonnen klassiekers, ritten in een grote ronde, een grote ronde en het wereldkampioenschap. Eigenlijk gebeurde dat binnen een tijdspanne van een half jaar. We mogen daar allemaal trots op zijn, van renners en staf tot sponsoren en fans. We hebben het samen bereikt. Tegelijkertijd denken we ook aan hen die het moeilijk hebben in deze lastige tijden. We hopen dat het wielrennen in het algemeen en onze ploeg in het bijzonder hen enkele momenten van vreugde hebben bezorgd. We gaan er voor om dat te blijven doen.

We zijn er klaar voor om hard te blijven werken en onze Wolfpack mentaliteit samen met onze winnende spirit te tonen. We zijn ook erg verheugd om onze wielerfamilie uit te breiden met drie damesploegen en een beloftenploeg bij de mannen. We kijken er naar uit om hen ook in actie te zien dit jaar.

Namens iedereen bij Soudal Quick-Step wens ik jullie een gelukkig nieuwjaar en al het beste voor u en jullie families!

 

Photo credit: ©Wout Beel

Gerelateerde items

Soudal Quick-Step: jaar 21

Soudal Quick-Step: jaar 21

01/01/2023 - Riders
Link